POZİTİF GÜCÜN BÜYÜSÜ

 İnanırım pozitif düşüncenin büyüsüne...Ağızdan çıkan kelimelerin getireceklerine..Güne pozitif başlamaya.. Ve en önemlisi gün sonunda şükretmeye 🙏 Ne derler iyi düşün iyi olsun..

Yani elimden geldiğince..

Ama hani şu geçmişte olanları affet sana yamuk yapanları yine de sevgiyle kucakla noktasına henüz erişmedim..Trafikte normal bir seyirde giderken önümde makas atana sevgiyle yaklaşacak kadar olamadım daha :) Ya da herkes sokakta maskeli yürürken maske bir tarafta elinde sigara yürüyenlere.. Olabilir miyim?  Kaç sene gerekir onu da bilmiyorum doğrusu..Sonuçta hiç birimiz bu derece sevgi pıtırcığı olamayız herhalde..Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Louise L. Hay'ın kitapları ile tanıştım. O zamana kadar kişisel gelişim kitapları pek ilgimi çekmemişti. Yıllar önce bir sahaftan alarak okuduğum Dale Carnegie'nin Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak kitabı hariç..

İki kitabını okudum. Pozitif Gücün Büyüsü ve Düşüncenin İyileştirici Gücü. Güzel mi güzel ama iş uygulayabilmekte...Her satırı her sayfası olmasa da farkındalık yaratacak noktalar var. Okurken insanın kafasını dağıtan zaman zaman gülümseten, düşündüren bazen de huzur veren...

Henüz okumayanlar için tavsiye edebilirim. Şu sıkıntılı günlerde ilaç gibi gelebilir bir çoğumuza. 

Düşüncenin İyileştirici Gücü'nden ufak bir tadımlık olsun bu cümle de.. 

"Verdiğiniz şey, size geri döner. Kendinize ve hayata dair inandıklarınız, sizin için gerçek olur."

Tüm isteklerinizin gerçekleşmesi dileği ile..Sağlıkla, iyilikle ve sevgiyle kalın 💖Hiç yorum yok:

Yorum Gönder